Dobry program kadrowo-płacowy, czyli jaki?

0

Przygotowujesz się do wdrożenia dodatkowego oprogramowania, które ułatwi Ci nadzorowanie procesów wewnętrznych w firmie? Być może zastanawiasz się, czy wykorzystywany obecnie system zapewnia wszystkie funkcjonalności, uznawane obecnie za branżowy standard? Aspekty, którymi powinien wyróżniać się dobry program kadrowo-płacowy, stanowiły nadrzędny cel zestawienia, przygotowanego przez portal programykadrowoplacowe.pl.

Dobry program kadrowo-płacowy 10 kandydatów do tytułu

Opracowane przez stronę zestawienie skupiło się na 10 wiodących systemach HR & Payroll, skierowanych do średnich oraz dużych firm ze zróżnicowanych branż oraz sektorów. Kryterium ostatecznej oceny w rankingu była m.in. ogólna elastyczność i funkcjonalność. Które z dostępnych rozwiązań zostało uznane za dobry program kadrowo-płacowy?

Zdaniem osób odpowiedzialnych za zestawienie, tytuł najlepszego oprogramowania HR & Payroll przypadło systemowi Unit4 Teta. Które czynniki sprawiły, że produkt ten zajął pierwsze miejsce w przygotowanym rankingu?

Dobry program kadrowo-płacowy w usprawnieniu workflow

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość codziennej pracy jest sprawna organizacja procesów wewnętrznych. Zdaniem specjalistów odpowiedzialnych za ranking, możliwości Unit 4 Teta stawiają go w ścisłej czołówce najbardziej funkcjonalnych i rozbudowanych narzędzi tego typu na krajowym rynku – z jego możliwości mogą korzystać przedsiębiorstwa prywatne, jak i instytucje publiczne z dowolnych branż i sektorów.

Dzięki dedykowanej platformie menedżerskiej oraz możliwości samoobsługi pracowniczej, system Teta HR sprawdza się w firmach o niejednolitej strukturze kadrowej. Dobry program kadrowo-płacowy pozwala również zarządzać procesami finansowymi oraz obsługi wniosków pracowniczych z poziomu jednej aplikacji. Specjaliści otrzymują szereg cennych danych na temat czynników zatrudnienia, wynagrodzeń czy bieżącego stopnia realizacji KPI.

Postaw na jeden z trzech wariantów funkcjonowania

Kolejnym istotnym wyróżnikiem systemu HR Unit4 Teta jest duża dowolność w zakresie implementacji oprogramowania. W zależności od preferencji klienta, może on postawić na model SaaS (pozbywając się dodatkowych kosztów, związanych z dostosowaniem infrastruktury), uruchomić system na własnych serwerach, jak również skorzystać z możliwości outsourcingu, przekazując nadzór nad procesami kadrowo-płacowymi specjalistom usługodawcy.

To przyszły klient sam decyduje, który z oferowanych przez grupę Unit4 wariantów okaże się najlepiej dostosowany do jego potrzeb. Warto podkreślić również, że wybrane aktualnie rozwiązanie można bez trudu zmienić w przyszłości, gdy pojawią się ku temu odpowiednie przesłanki. Już dziś zapoznaj się z pełną funkcjonalnością systemu HR Unit4 Teta i dowiedz się, w jaki sposób wesprze ona organizację wewnętrzną w Twoim przedsiębiorstwie – dobry program kadrowo-płacowy to klucz do dalszego rozwoju.

Źródło: teta.unit4.com – Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm

 

Dodaj komentarz