PGNiG ma nowe Biuro Obsługi Klienta w Avenidzie

0

PGNiG Obrót Detaliczny, spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGNiG, otworzyła swoje nowe biuro obsługi klienta w Avenidzie. Do niedawna firma zajmowała jedną z wysp w pasażu poznańskiego Centrum – teraz klienci mogą skorzystać z przestronnego Biura Obsługi Klienta o powierzchni 67 mkw.

Biuro Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny zlokalizowane w centrum handlowym, które sąsiaduje z dworcem kolejowym, to duże udogodnienie zarówno dla mieszkańców Poznania i okolic, jak i podróżnych – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Odwiedzający poznańskie Centrum goście już od dawna mogli korzystać z usług PGNiG na jednej z wysp zlokalizowanej w pasażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów spółka zamieniła wyspę na lokal o powierzchni 67 mkw.

W nowym miejscu klienci mogą załatwić większość spraw związanych z gazem ziemnym i energią elektryczną w domu lub firmie. Udogodnieniem jest również przestronna i wygodna poczekalnia.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie Wielkopolskim. Na powierzchni 60 tys. mkw. klienci mogą korzystać z oferty ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni.

Dodaj komentarz