Nauka angielskiego z nativem – kluczowe benefity

0
kurs angielskiego

O konwersacjach z native’ami czyta się teraz wiele, a kursy realizowane przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, stały się szczególnie dostępne. Nauka angielskiego z native speakerem, pod okiem doświadczonego wykładowcy, może zapewnić uczestnikom zajęć wyjątkowe korzyści. Oto najpopularniejsze benefity zajęć języka angielskiego z native speakerem.

Język angielski z native speakerem to styczność z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej realny jest język, z którym masz styczność, tym błyskawiczniej osiągniesz swój cel. Zajęcia z nativem to forma edukacji, w której kreujesz rzeczywistą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym naprawiać błędy. Dodatkowo, jeśli masz problem z językiem pisanym, native speaker chętnie pomoże w proofreadingu i korekcie angielskich tekstów.

Z native speakerem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle poprawiasz swój język. Rozmawiając z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Z native speakerem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy kurs prowadzi polski lektor, pokusa mówienia do niego w języku polskim jest ogromna. Nauka angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, które błyskawicznie dają wspaniałe wyniki. Doświadczony native wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia i zlikwidować barierę w mówieniu.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Rozmowy na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą być zdecydowanie krótszą, w dodatku bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka angielskiego robi się znacznie prostsza, gdy poznajesz, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

Angielski z nativem to spójny wymowa

Dziś trudno ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jeśli fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim marzeniem jest nabycie brytyjskiej wymowy, znajdź native’ów wywodzących się z Wysp Brytyjskich.

Dodaj komentarz