Traficar dla firm – idealny sposób na rozbudowę floty

0
traficar dla firm

Zaopatrzenie firmy w samochody służące do pełnienia obowiązków zawodowych jest koniecznością. Z ekonomicznego punktu widzenia najbardziej opłacalny jest wynajem floty, czego doskonałym przykładem jest Traficar dla firm. Osoby niezdecydowane na taką formę wyposażenia w samochody powinny zapoznać się ze wszystkimi korzyściami związanymi z takimi rozwiązaniami. Sama oferta jest bardzo atrakcyjna i przede wszystkim wygodna dla klientów, o czym świadczy stworzenie specjalnej aplikacji ułatwiającej korzystania z usług.

Wszystko na temat wynajmu floty dla firm

Generalnie oferta Traficar dla firm cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, co jest spowodowane wieloma zaletami. Oferowane są wyłącznie samochody o najwyższym poziomie bezpieczeństwa oraz z najważniejszymi udogodnieniami dla kierowcy. Idąc z duchem czasu i rosnącymi oczekiwaniami, Traficar dla firm to również dbanie o utrzymanie czystego powietrza. Zawdzięcza się to wbudowaniu nowoczesnych silników, ograniczających emitowanie szkodliwych substancji. Sam proces rejestracji zajmuje maksymalnie godzinę, a do niego wystarczy pobrać dedykowaną aplikację. Do zarejestrowania się w niej niezbędne jest prawo jazdy, karta płatnicza oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Dokument w postaci prawa jazdy należy zeskanować lub zrobić zdjęcie, w celu potwierdzenia tożsamości. Po tym fakcie dokument jest usuwany z bazy i nie jest w żaden sposób przetwarzany. W kwestii karty płatniczej, musi to być VISA lub MasterCard – pobiera się z niej 1 grosz, by potwierdzić prawdziwość danych z konta bankowego z tymi podanymi w aplikacji. Korzystanie z wynajmowanego samochodu jest banalnie proste, pomocne są mapy lokalizacyjne, na których umieszcza się dostępne auta. Dzięki dostępnym filtrom można wybrać interesującą markę samochodu, nie tylko osobowego, ale również dostawczych. Po wyborze modelu auta, użytkownik w ciągu 15 minut musi do niego dotrzeć, ponieważ rezerwacja jest zanotowana pod konkretną osobę. Otwarcie drzwi umożliwia wczytanie za pomocą aplikacji kody QR – z przedniej lub bocznej szyby.

traficar dla firm

Traficar dla firm – dlaczego warto skorzystać?

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, iż Traficar dla firm to coś więcej niż podróż idealnie wyposażonym samochodem. To możliwość korzystania z wielu dodatkowych funkcji, dzięki czemu odczuwa się nieopisaną satysfakcję z każdej odbywanej podróży. Dzięki rejestracji w aplikacji, użytkownik ma podgląd na dostępne w najbliższej okolicy samochody do wynajmu. W wielu lokalizacjach ponadto znajdują się parkingu dedykowane wyłącznie Traficarom, co powoduje, że problemy wolnych miejsc parkingowych znika od ręki. Każdy przecież doskonale zdaje sobie sprawę, że w godzinach szczytu trudno jest zaparkować w często użytkowanych miejscach. Traficar dla firm to także ocena jazdy, bierze się wówczas pod uwagę prędkość jazdy, hamowanie i technika jazdy. Otrzymywane wskazówki mogą skutecznie pomóc w wyciąganiu wniosków na przyszłość w zakresie bezpiecznej i efektywnej jazdy w każdych warunkach.

Dodaj komentarz