Pożyczka pod zastaw auta – Ekspresowy sposób na zastrzyk gotówki!

0
ekspresowa pozyczka

Wiemy jak ciężko dostać tradycyjny kredyt. Wiemy również, jak wiele formalności i papierkowej roboty należy wykonać, aby takowy otrzymać. Dlatego też dajemy wam wychodzimy wam naprzeciw i w dzisiejszym artykule opisujemy sposób, na ekspresowy zastrzyk gotówki. Słyszeliście o pożyczkach pod zastaw auta? Jest to coraz bardziej popularny sposób na kredyt, z minimum formalności. Wymagania są łatwe do spełnienia, a gotówką możemy cieszyć się po kilku dniach od wypełnienia odpowiedniego wniosku. Zainteresowani? Zapraszamy do dalszej części artykułu, w której opiszemy szczegóły pożyczki pod zastaw auta. 

Pożyczka pod zastaw auta – Dla kogo taki kredyt?

Aby otrzymać pożyczkę pod zastaw auta, nie trzeba wypełniać mnóstwa papierów i czekać wielu miesięcy na zgodę banku. By otrzymać taką pożyczkę, należy być osobą pełnoletnią i posiadać sprawny samochód, który uznany jest za nowy (z wyjątkiem samochodów zabytkowych). Nie potrzebujemy również posiadać zdolności kredytowej, możemy się o taki kredyt starać nawet wtedy, gdy jesteśmy wpisani w BIK i KRD. Dlatego jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje ekspresowego zastrzyku gotówki. Samochód, który będzie zastawiony, jest zabezpieczeniem dla pożyczkodawcy, w razie niespłacenia przez nas rat kredytu. Dlatego, jeżeli nie płacimy – tracimy samochód.

Pożyczka pod zastaw auta – Wymagania, które należy spełnić

Zanim złożymy odpowiedni wniosek o pożyczkę pod zastaw auta, musimy upewnić się, że spełniamy wszystkie wymagane kryteria związane z pożyczkami pod zastaw auta. Nie wystarczy być, tylko pełnoletnim i posiadać samochodu, aby taką uzyskać. Wymogami, które należy spełnić, są:

  • Musimy być pełnoletni i posiadać ważny dowód osobisty,
  • Samochód nie może być uznany za stary (z wyjątkiem samochodów zabytkowych i kolekcjonerskich),
  • Auto nie może posiadać więcej niż jednego właściciela,
  • Samochód musi być sprawny, posiadać ważny przegląd techniczny oraz OC/AC
  • Musimy posiadać dowód rejestracyjny pojazdu

Gdy spełniamy powyższe warunki, możemy przejść do złożenia wniosku. Wniosek taki możemy wypełnić w placówce banku, ale szybciej i wygodniej będzie zrobienie tego przez internet.

Pożyczka pod zastaw auta – Akceptacja wniosku i otrzymanie gotówki

Gdy pożyczkodawca zaakceptuje nasz wniosek, pozostanie nam wpisanie go jako współwłaściciela pojazdu. Jest to zabezpieczenie, abyśmy spłacali raty kredytu. Możemy to zrobić w najbliższym do naszego miejsca zamieszkania, wydziale komunikacyjnym. Wypełniamy odpowiedni wniosek, a za ten dostajemy potwierdzenie złożenia wpisu. Te musimy dostarczyć pożyczkodawcy. Gdy wszystkie kroki zostały prawidłowo wykonane, nam pozostaje czekać na gotówkę na koncie.

Najlepsze warunki pożyczki pod zastaw auta znajdziecie na https://autokapital.pl

Dodaj komentarz