Czy zakup apartamentów pod klucz jest opłacalny?

0

Kupując nowe mieszkanie od dewelopera, najczęściej mamy do wyboru kilka pakietów wykończenia wnętrz, w tym wykończenia określanego mianem “pod klucz”, co dokładniej oznacza jego pełne wykończenie. Istnieje również możliwość zakupu mieszkania z gołymi ścianami i betonowymi wylewkami, taki stan jest często nazywany wersją deweloperską.

Nie chcesz nadzorować pracy ekipy? Obawiasz się, że zakup materiałów, wybór kolorystyki i doglądanie całości to dla Ciebie za dużo? A może masz zwyczajnie problem wynikający z odległości dzielącej miejsce zamieszkania oraz Twojej inwestycji? Jeśli chcesz, aby ktoś profesjonalnie przygotował Twoje mieszkanie pod klucz oraz w pełni je wyposażył – pakiet wykończeń i wyposażenia doskonale odpowie na Twoje potrzeby. Sprzedaż apartamentów nad morzem, w inwestycji PORT-KRYNICA rozpoczęła się niedawno. Na kupujących czekają apartamenty inwestycyjne w trzech wariantach, dające pełną dowolność kupującemu przy wyborze standardu wykończenia. Na szczęśliwych nabywców czeka 27 komfortowych apartamentów z widokiem na horyzont.

Apartamenty nad morzem: wybierz lokal wykończony pod klucz.

Kupując mieszkanie wakacyjne, warto rozważyć opcję wykończenia pod klucz wraz z pełnym wyposażeniem lokalu. Rozwiązanie takie pozwala zaoszczędzić wiele czasu i energii, którą możemy przeznaczyć na pracę lub odpoczynek. Jeśli nieruchomość mieści się wiele kilometrów od naszego domu, może okazać się, że dopilnowanie całego przedsięwzięcia nas przerośnie. Same dojazdy mogą być czasochłonne i generować dodatkowe koszta, a jeśli nasza wiedza na temat wykończenia wnętrz jest podstawowa lub znikoma, najpewniej nie unikniemy spektakularnych porażek. Zaletą pakietu wykończenia wnętrz, dostępnego w ofercie dewelopera jest atrakcyjna cena wszystkich jego elementów. Firma zamawia znacznie więcej materiałów, mając zamówienia na wykończenie kilku mieszkań w takim samym pakiecie. Dzięki temu negocjuje ceny i metr podłogi, komoda, lampa czy piekarnik mogą kosztować nawet 30% mniej niż w przypadku zakupu detalicznego.

Szukasz okazji cenowej? Kup apartament inwestycyjny wykończony w standardzie deweloperskim.

Osoby, które znają się na wykończeniówce lub chcą zdecydowanie zaoszczędzić na wykończeniu mieszkania, mogą kupić apartament wakacyjny wykończony w standardzie deweloperskim. W takim mieszkaniu deweloper przygotuje instalacje, parapety oraz zamontuje okna i drzwi. Co zastaniemy w mieszkaniu od dewelopera? Stan deweloperski mieszkania najczęściej obejmuje: rozprowadzenie instalacji elektrycznej razem z montażem gniazdek i łączników oraz wyprowadzeniem instalacji pod lampy – mieszkanie ma przygotowane przyłącza elektryczne. W takim apartamencie zostaje zainstalowany domofon i gniazda mediów. Deweloper zadba o przyłączenie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wykonane zostaną zewnętrzne parapety wylewki i tzw. biały montaż. Na wejściu zostaną zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Mieszkanie w stanie deweloperskim wymaga:

  • malowania ścian lub ich wykończenia materiałem jak płyta drewniana;
  • wstawienia drzwi wewnętrznych.
  • położenia podłóg,
  • urządzenia łazienki,
  • urządzenia kuchni w zabudowie
  • umeblowania i wyposażenia RTV AGD.

Ile kosztuje wykończenie apartamentu nad morzem?

Ceny wykończenia apartamentów nad morzem mogą być niższe niż w przypadku ich odpowiedników w wielkich miastach. Stawki lokalnych ekip zwykle są korzystniejsze od tych, które proponują fachowcy działający na terenie stolicy i innych dużych ośrodków miejskich. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę efekt skali – deweloper zlecając ekipom remontowym kilkadziesiąt apartamentów do wykończenia uzyskuje znacznie lepsze ceny oraz może sprawować znacznie wyższą kontrolę nad jakością wykonywanej pracy. Do tego dochodzą koszty dojazdów – nasze i ekipy- w przypadku gdy wybierzemy fachowców z odległej od miejsca inwestycji części kraju.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu oferowanego przez dewelopera?

Wykończony pod klucz i w pełni wyposażony apartament zostanie przygotowany z dbałością o detale. Przygotowaniem projektu oraz nadzorem nad realizacją zajmie się architekt z doświadczonej pracowni, a materiały użyte do jego wykończenia będą zgodne ze specyfikacją. Taki apartament nad morzem spełni oczekiwania turystów i będzie można liczyć na jego wynajęcie za wyższą cenę.

Kup apartament inwestycyjny nad Morzem Bałtyckim i wybierz stylowy pakiet wykończenia. Miej pewność, że kupione mieszkanie zostanie zaaranżowane przez profesjonalistę, który zna najnowsze trendy w designie.

Dodaj komentarz