Dlaczego ścianki wystawiennicze to dobra reklama na targach?

0

Podczas uroczystości i wydarzeń masowych, przez które przetaczają się tysiące osób, wielu przedsiębiorców inwestuje w reklamy, przy pomocy których łatwo można dotrzeć do konsumentów. Jedną z takich metod jest wstawienie ścianki wystawiennicze na targi. Wykorzystanie ich w widocznym miejscu pozwala umiejętnie zwrócić uwagę na produkt czy usługę lub zwrócić uwagę przechodzących na problem społeczny bądź inny event niż ten, na który uczęszczają. Z biegiem lat, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się właśnie na targowe ścianki wystawiennicze. Jakie są ich zalety i gdzie je zakupić?

Zalety wykorzystania ścianek wystawienniczych

Odpowiednio dostosowując je do wielkości i szerokości korytarza, auli czy nawet schodów, jesteśmy w stanie dotrzeć do konsumenta w miejscu, w którym nie spodziewa się on reklamy. Tu właśnie tkwi główna siła ścianek wystawienniczych — w niekonwencjonalnym dotarciu do odbiorcy. Cenną właściwością tego typu reklamy jest również objętość. Jeśli zostaną one zaimplementowane w miejscu, w którym nie dzieje się zbyt wiele, wówczas naturalnie wzrok znudzonych odbiorców powędruje w kierunku reklamowanej przez nas treści. Mając więcej czasu do dyspozycji, przechodnie chętniej przeczytają dłuższy paragraf i poddadzą refleksji reklamowany produkt bądź wydarzenie. Warto więc celować w ten sposób reklamy zwłaszcza wtedy, kiedy mamy do przekazania nieco obszerniejszą treść. Konwencjonalne metody profilowane są pod krótkie i chwytne treści, a nie dłuższe i bardziej wymagające przekazy.

Ścianki wystawiennicze na targi

Dzięki elastyczności tego sposobu reklamy, ścianki ekspozycyjne targowe mogą być położone w praktycznie dowolnym miejscu wydarzenia, na którym chcemy przedstawić produkt lub usługę. Targi, które cechuje wysokie zagęszczenie uczestników, mogą być idealnym miejscem do umieszczenia nieruchomej reklamy w często odwiedzanym miejscu. Ten typ marketingu spełnia warunki ekonomiczności, jak i efektywności. Gwarantuje szerokie zasięgi wśród pożądanej grupy docelowej, a także kosztuje znacznie mniej niż targetowane reklamy w mediach społecznościowych czy zatrudnienie osób do dystrybucji ulotek. Warto więc rozważyć skorzystanie z tej szybko zyskującej popularność formy reklamy.

Gdzie kupić ścianki?

Targowe ścianki wystawiennicze łatwo można znaleźć w internecie. Nie każda oferta jednak pozwala na rozwinięcie skrzydeł w tej formie reklamy. Przez kliknięcie zamieszczony powyżej odnośnik, dotrzesz do strony magdal.pl, która oferuje szeroki wybór jakościowych i sprofilowanych pod indywidualne potrzeby klientów ścianek wystawienniczych.

Dodaj komentarz